Skuodo PPT  loogopedė ir specialioji pedagogė Jolanta Viršilienė

Susidarius šiai, mums visiems,  neįprastai situacijai Lietuvoje ir visame pasaulyje, teikiu kvalifikuotą individualią pagalbą ikimokyklinio, priešmokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams nuotoliniu būdu. Taip mes galime išmokti:

- Artikuliacinio aparato mankštelių;

- Pūtimo pratimų;

- Diafragminio kvėpavimo;

- Įtvirtinti garsus skiemenyse, žodžiuose, sakiniuose;

- Lavinti smulkiąją motoriką;

- Piešti, spalvinti, rašyti, skaičiuoti;

- Sisipažinti su spalvomis, geometinėmis formomis, sąvokomis (dydžio, ilgio, svorio...);

- Kurti pasakas, istorijas...

 

Kilus klausimams kreiptis:

Tel. nr.: +370 694 85653

Facebook puslapyje Logopedė Jolanta rasite įvairių užduotėlių kalbai ir kitoms funkcijoms ugdyti.

Skatinkime vaikų kalbą ir kūrybiškumą namuose.

 

Vaikams patinka įvairios pasakos, pačių sukurtos istorijos. Jų fantazija plati ir spalvinga. Kad istoriją kurti būtų lengviau, galima prisipiešti, prisikarpyti, prisispausdinti įvairiausių paveikslėlių, o po to pasinaudojant turimais ir naujai pasigamintais paveikslėliais, galima kurti savo pasakas, istorijas. Kad būtų linksmiau, pasakas kurti gali kuo daugiau žmonių: brolis , sesuo, mama, močiutė, tėtis...visi artimieji, kurie yra šalia. Kuo jūsų daugiau, tuo istorija ar pasaka tampa įdomesnė, o įvykių eiga tampa vis labiau netikėta.

Tai pradėkime žaidimą ir kurkime... Ką turime padaryti:

     *Kaip ir sakiau, pirmiausia pasigaminame (piešiame, spausdiname, karpome, klijuojame) daug kortelių su įvairias paveikslėliais.

    *Užvertus paveikslėlius, traukiame juos po vieną ar po kelis (tai nusprendžiate patys), na ir įjungiate savo vaizduotę... Taip gimsta jūsų istorija.

Jei tėveliai užsiėmę, o sesės, brolio ar močiutės nėra šalia, pasaką galima kurti ir vienam. Tiesiog išmaišai korteles, trauki po vieną ir kuri savo istoriją.

 

Tokios užduotys plečia vaikų žodyną, moko taisyklingai formuoti sakinius, skatina fantaziją, ugdo bendravimo įgūdžius.Tai yra įdomi, žaisminga, nepabostanti ir naudinga veikla namuose.

 

Internetinės nuorodos kalbos ugdymui:

http://eilerastukaivaikams.blogspot.lt/

http://maziejisnekoriai.blogspot.lt/

http://www.frepy.eu/part_lt.html

http://pasakukampelis.eu/lt/?Zaisdami-mokomes

http://www.jigsawplanet.com/