Šių metų sausio 10 dieną Skuodo rajono savivaldybės pedagoginėje psichologinėje tarnyboje įvyko regioninio rašinių konkurso ,,Mano svajonė“ laimėtojų apdovanojimų šventė. Konkurso tikslai buvo: atskleisti mokinių kūrybinius ir raiškos gebėjimus, skatinti perteikti savo mintis, kuriant rišlų rašytinį tekstą bei puoselėti teigiamas emocijas.

Didžiuojamės, jog konkurse ,,Mano svajonė“ dalyvavo 7 mokiniai iš Mosėdžio gimnazijos, 6 mokiniai iš Ylakių gimnazijos ir 11 mokinių iš Skuodo Bartuvos progimnazijos. Iš viso net 24 (2 – 4 klasių bei 5 – 7 klasių) mokiniai, kurie mokosi pagal pritaikytas ir individualizuotas ugdymo programas. Labai norime pasidžiaugti, jog mokiniai atskleidė ne vien materialias svajones. Mokiniai turi rimtų svajonių: tapti tam tikrų profesijų atstovais (kunigo, slaugytojo, policininko, kirpėjos, karininko, dailininkės), įkurti tikrų dinozaurų parką (atradus dinozaurų DNR), nuvykti į kitas šalis, turėti šuniuką.

Šventės metu nugalėtojų tėveliai ir atlydėję specialistai skaitė vaikų rašinius apie jų gražiais svajones ir tuo pačiu prisiminė savo vaikystės svajones. I, II, III vietų laimėtojai  apdovanoti diplomais ir specialiais prizais. Įteikti padėkos raštai ir visiems dalyvavusiems mokiniams bei pagalbą teikusiems mokytojams ir specialistams.

Nuostabus jausmas širdyje, kai turi galimybe perskaityti vaiko svajonę, išgirsti jau suaugusio žmogaus svajonę, paklausti: -ar ji išsipildė?... Šie rašiniai ir renginys parodė, jog aplink tvyro tiek daug gražių svajonių, tik reikia noro ir atsidavimo joms visoms išpildyti.

 

 

Specialioji pedagogė Ernesta Vaškytė – Bumbulė